Вы здесь

Конкурс краси за титул “ Снігуронька року і Принцеса зими” у Черкасах

Антоніна Максименко

 

Конкурс краси Стартував поетапний конкурс краси за титул “ Снігуронька року і Принцеса зими” Найгарніші білі сукні, найдорожчі макіяж і зачіска.

Атмосфера приємного очікування найзимовішої події міста. Підготовка до проекту була довгою, прикрашання зали, запрошення глядачів. На підготовку було відведено місяць.

До того моменту красуні міста відточували свої вміння і навики, щоб підкорити серця суддів. В першому етапі конкурсу на відбірковий тур брали участь близько 50-ти претинденток на титул “Снігуронька-Принцеса”. Конкурс проходитиме у найвідомішому Торгівельно-розважальному центрі Черкас. Далі розповість сайт "Черкаси" 

Дівчат обиратимуть за зовнішність, креативність, вмінням та навичкам На другому етапі конкурсу вже десять конкурсанток повинні сподобатися жюрі. Одним із “підступних” планів суддів це інтелектуальний конкурс. В якому напрямі і по якій темі питання, жюрі залишили в таємниці.

“ Ми хочемо довести, що дівчата нашого міста не тільки красуні, а й розумні, кожна по своєму особистість” відповів суддя. Адміністрація закладу запевняє, боротьба за корону буде посправжньому крижаною і зимовою.

Найгарніші дівчата міста вже зібрали коли себе посправжньому велику аудиторію і ця подія на сьогодні одна з головних і цікавих.